Hamster Çetesi Nedir? Hamster Çetesi Fotoğrafı

hamster-cetesi-nedir

Hamster Çetesi nedir? Hamster çetesine nasıl katılınır? Hamster çetesi ne iş yapıyor gibi birçok sorunun cevabını merak edebilirsiniz. Tiktok da son zamanlarda popüler olan bu çete sizinde ilginizi çekti mi? Hadi gelin Hamster çetesi hakkında bilgilenelim.

hamster çetesi nedir?

Tiktok’ta yeni başlayan bir akım olan hamster çetesi birbirlerine takipçi desteği sağlamak ve hesaplarını birbirlerine destek olarak daha üst seviyelere taşımaktır bu arada sevmedikleri hesapları varsa hamster liderliği altında bu hesapları anlatabilir sipama düşürebilir gerçekten çok etkili bir güçleri vardır peki siz de bir hamster çetesi olabilir misiniz gel buna beraber baştan bakalım öncelikle neler yapmalıyız?

Hamster çetesi foto, hamster çetesi fotoğrafı

Arkadaşlar öncelikle sizde hem sitesine üye olmak için profil resminizi hamster çetesi fotoğrafı ile değiştirmelisiniz peki bu kadar kolay mı internette hamster çetesi fotoğrafı Diye attığınızda karşınıza çok net bir şekilde bir fotoğraf çıkmamaktadır görsellerde aradığınızda çok kısıtlı bir şekilde resimlerin olduğunu görüyoruz peki bunu nereden bulup da profil resmi Z yapıştıracağız arkadaşlar öncelikle bu konuda point’ten yardım alabiliriz resmi güzel bir şekil kırparak 1 daire şeklinde profil resmimizi hamster çetesi foto ile değiştirebiliriz peki bu hamster çetesi’nin asıl amacı nedir

Hamster çetesi’nin amacı nedir?

Hamster çetesinin asıl amacı aslında kötü bir şey değildir tamamen düşük hesapların birbirine destek olması için planlanmış bir etkinliktir ama şu ana kadar devasa boyutlara ulaşmış tiktoku gerçek anlamıyla etkisi altına almıştır mavi tikli hesaplar bile bunlardan bahsedilir ve bunlardan korkmuştur. Peki bu hamster çetesi gerçekten korkulacak bir şey mi evet tabii ki de kitleler ne kadar büyükse etkileri de o kadar fazla olur hele ki kedi kızdıran bir hesap olursa vay onun haline..

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir