Halkbankası Kurumsal Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin büyük bankaları arasında gelen HalkBank müşterilerine istek ve taleplerini profesyonel bir şekilde karşılayabilmek için çeşitli alt yapı çalışmaları yapmaktadır. Halk tarafınca Türkiye Halk Bankası A.Ş olarak bilinen Halkbank, küçük, orta ve büyük esnaflara kredi vermek amacı ile kurulmuştur.

1938 yılında bir kamu bankası olarak kurulan Halkbank kurulduğu günden bu yana yaklaşık 128.480 milyon aktif üyeye ulaşarak dünyanın en büyük 159. Bankası olmayı başarmıştır. Yurt içindeki şube ve büroları ile en iyi ve sorunsuz bir şekilde hizmet veren Halkbank, özel işlem merkezleri ve yurt dışındaki temsilcilikleri ile bulunduğu sektörde oldukça önemli bir konumdadır. Ülkemiz ekonomisini oluşturan esnaflara ve KOBİ’lere iyi bir şekilde hizmet sağlayarak ülke çapında dikkatleri üzerine kolay bir şekilde çekmektedir.

Halkbank, üretim, yatırım ve istihdama katkı göstererek küresel anlamda güçlü bir ülke olmamızı hedefleyen bir bankadır. Ticarete yeni atılacak olan girişimcilere olduğu destekler ile ülke çapında sık sık adını duyurmaktadır.

Halkbank Müşteri Hizmetleri İletişim

Bankacılığın bütün gereksinimlerini yerine getirmeye devam eden Halkbank, sunmuş olduğu bireysel hizmetlerde de kalitesini düşürmeden hizmet sunmaktadır. Bulunduğu bölgenin lider KOBİ bankası vizyonunu elinde bulundurarak çalışmalara devam etmektedir.

Üstlenmiş olduğu sosyal sorumluluk ile kendisini belirli aralıklar ile düzenlemektedir. Her türlü bankacılık hizmetini en iyi şekilde yapan Halkbank, müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurmaktadır.

Banka sektörünün gelişmesinde büyük katkı sağlayan Halkbank, ülkemizin dünya bankacılığında da saygın bir konuma ulaşma misyonuna katkı sağlamaktadır. Ulusal ve küresel çapta bir güce ulaşan Halkbank, müşteri hizmetleri hizmeti de sunmaktadır. Böylelikle birçok işlemi şubeye gitmeden telefon üzerinden görüşme sağlayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Her türlü sorununuzu telefon üzerinden yetkililere ileterek karşılaşmış olduğunuz sorunları kısa süreler içerisinde çözümletebilirsiniz.

Halkbank Çağrı Merkezi Numarası

Halkbank çağrı merkezini arayarak, kayıp – çalıntı, Kredi kartı ekstresi öğrenme, kredi seçenekleri ve daha birçok işlem hakkında bilgi alabilirsiniz. Sesli yanıt özelliği ile beklemeden hızlı bir şekilde yetkililere bağlanabilirsiniz.

Halkbank iletişim ve çağrı merkezi: 0850 222 0 400 – 444 0 400

Halkbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma için 444 0 400 numarasını arayarak sesli yanıt özelliğini kullanıp müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Bu numara 7/24 aktif bir şekilde çalışmaktadır. Halkbank KOBİ bankacılığı müşteri temsilciliği numarası iste 444 0 401’dir. Bu numaraya da dilediğiniz saatte arayarak ulaşabilirsiniz. Bu numaralar üzerinden karşılaştığınız her türlü sorunu çözdürebilirsiniz.

Dilerseniz çağrı merkezlerine veya müşteri temsilcilerine sosyal medya platformları ve resmi e – posta adresi gibi farklı kanalları kullanarak da ulaşabilirsiniz. Sosyal medya platformlarını sürekli olarak güncel tutan Halkbank, bu kanallar üzerinden gelen geri dönüşleri hızlı bir şekilde cevaplandırmaktadır. Bu kanallar sayesinde de müşteri temsilcileri ile görüşerek sorunlarınıza kalıcı çözümler üretmelerini sağlayabilirsiniz. İstek, soru, görüş, öneri ve şikayetlerinizi de iletebileceğiniz çağrı merkezi numarası ve sosyal medya kanalları sayesinde aklınızda banka ile ilgili herhangi bir soru kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Nebilir.Com sitemizi takip ederek daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir