GSB Doğum Günü Tebrik Kartı Nedir? Kimlere Verilir? Nasıl Alınır?

gsb tebrik kartı

Gençlik ve Spor Bakanlığı ülkemizde sporun gelişmesi için GSB Doğum Günü Tebrik Kartı Uygulamasına geçmiştir. Spor ile ilgilenen gençlerin desteklenmesi, başarılarının ödüllendirilmesi ve dünya çapında başarılı sporcularımızın yetiştirilmesi için örnek bir girişim olan GSB Doğum Günü Tebrik Kartı hakkında merak edilen; Gsb Doğum Günü Kartı Nedir? Nasıl Alınır? Kimlere verilir? Gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Gsb doğum günü tebrik kartı nedir?

Gsb doğum günü kartı, TC Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından sporculara gönderilen doğum günü tebrik kartı uygulamasıdır.

Spor Bilgi Sistemi Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Gençlik Spor Bakanlığı tarafından geliştirilen bir proje olan Spor Bilgi Sistemi, spor ile ilgili tüm işlerin ve faaliyetlerin dijital ortama aktarılması ile oluşturulan bilgi bankasıdır. Böylece spor ile ilgili tüm gelişmeler ve resmi duyurular bu sistem üzerinden takip edilecek.

GSB (Gençlik ve Spor Bakanlığı) kadrosunda görev yapan yazılım uzmanları tarafından hayata geçirilen spor bilgi sistemi e-devlet sistemi ile entegre edilerek e-devlet şifresi üzerinden ulaşılabilir bir sistemdir.

Güvenli ve kullanıcı dostu bir arayüz

Spor bilgi sistemi, yeni nesil kodlama ve tasarım anlayışı ile geliştirildi. Belgeler üzerine odaklanan karekod sistemi ile belgelerde sahtecilik yapma gibi sorunlar çözüme kavuşturuldu. Şu ana kadar 5 milyondan fazla sporcu ve spor personeli (hakem, antrenör, gözlemci, masör, kondisyoner) bilgileri elden geçirilerek sisteme aktarıldı.

Sisteme üye olan kullanıcılar spor lisansı ile işlemleri, kurs ve eğitim başvuruları için online ortamda kolaylıkla başvuru yapabilirler. Güvenli ödeme alt yapısına sahip olan sistem üzerinden ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kulüp ve sporcu sicil lisansı, yardımlar, seyahat izni, veli izni alma, bonservis ve ceza işlemlerin bilgileri için sistemden yararlanabilirler.  Mobil, masaüstü ve tablet cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır.

GSB-Doğum Günü Tebrik Kartı

GSB Doğum Günü Kartı Kimlere Verilir?

Online olarak spor bilgi sistemine kayıtlı olan sporcular, GSB Doğum Günü Kartı uygulamasına katılım göstermiş olmaktadır. Ekstra olarak herhangi bir başvuru yapmaya gerek kalmadan sistem tarafından doğum günü gelen üyelerine doğum günü tebrik mesajı gönderilmektedir.

GSB Doğum Günü Tebrik Mesajları Örnekleri (2021)

  • “Her zaman her şeyin gönlünce olmasını dilerim. Yarının bugününden mutlu olsun. İyi ki doğmuşsun.”
  • “Yeni yaşın şans ve mutluluk getirsin. Gülen yüzün hiç solmasın. Doğum günün kutlu olsun”
  • “Yeni yaşın tüm güzellikleri hayatına getirsin. Mutluluk seninle olsun. Nice senelere!”
  • “Tüm hayallerinin gerçekleşeceği bir yıl olsun. Yüzünden gülümsene hiç eksik olmasın. Ailenle, sevdiklerinle birlikte nice yaşlara”
  • “Yeni yaşında sağlık, mutluluk seninle olsun.”

 

Related Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir